Galabet’te %20’ye Varan Spor Kayıp Bonusu

Galabet Spor Kayıp
Galabet Spor Kayıp

Galabet ile spor alanında yaşadığınız kayıplarınıza özel %20’ye varan Spor Kayıp Bonusuyla kayıplarınızı kazanca çevirebilirsiniz. Bu bonus ile kayıplarınızı sizde en aza indirgemiş olacaksınız. En hızlı “Yatırım” ve “Çekim” seçenekleri ve en kaliteli “Üye Temsilciliği Hizmeti” ile sizleri ayrıcalıklar ve fırsatlar dolu bir dünyaya adım atın, hem eğlenin hemde kazanmanın keyfini doyasıya yaşayın. Minumum “20₺” tutarından başlayan kaybınıza özel tüm yatırım metotlarımızla yapacağınız yatırımlarınıza kayıp bonusu fırsatını sakın kaçırmayın!


Galabet Spor Kayıp Bonusu
Galabet Spor Kayıp Bonusu

 1. Bu promosyondan faydalanabilmek için minimum 20 TL yatırımlar gerçekleştirilmelidir. Tüm yatırım metotları ile yatırımlarınız için Spor kayıp bonusu talep edebilirsiniz.
 2. Yatırım ya da hoş geldin bonusu alan üyelerimiz kayıp bonusundan faydalanamamaktadır.
  • 1000 TL’ye kadar olan kayıplarınıza %15
  • 1000 TL üzeri kayıplarınıza %20 kayıp bonusu talep edebilirsiniz
 3. Kayıp bonuslarımız yatırım miktarınız üzerinden verilmektedir.
 4. Kayıp bonusları hesaplamaları gerçekleştirilirken 24 saat içerisinde ki kar -zarar durumuna bakılarak işlem gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte kar da olan üyeler için herhangi bir kayıp bonus aktarımı gerçekleştirilmemektedir
 5. Spor kayıp bonusumuzun 1 kez aldığınız bonus miktarı kadar çevrimi bulunmaktadır. Tekil kuponlarda 1.30 oran ve üzeri kombinelerde bir maçın 1.30 ve üzeri olması gerekmektedir. 36 saat içerisinde talep edilmeyen bonuslar için işlem gerçekleştirilmemektedir.
 6. Kayıp bonusu talep edebilmeniz için hesabınız da 2 TL den fazla bakiye ve açık da kuponunuz bulunmamalıdır.

Spor Kayıp Bonusu Genel Kural ve Şartları

 1. Kayıp bonusu alarak çekim işlemi gerçekleştiren üyelerimiz 24 saat içerisin de bu promosyondan tekrar talep de bulunamamaktadır.
 2. Bu bonusu alarak kural dışı faaliyetler de bulunan hile yaptığı tespit edilen üyelere GalaBet hiçbir mazeret belirtmeksizin kullanıcı hesaplarını kapatarak hesaplarını bloke etme yetkisine sahiptir.
 3. Bu promosyondan her yatırımı için sadece bir defa faydalanabilir. Aynı IP adresini, aynı adres bilgilerini, aynı email hesabını, aynı telefon numaraları vb gibi kişisel bilgilerini paylaşan kullanıcıların sadece biri bu promosyondan faydalanabilecektir. Ayrıca aynı aile ait fertlerden sadece biri bu bonustan faydalanabilir. “GalaBet” istedigi zaman üyelerinden Kimlik, İkamet Belgesi vb. isteme hakkına sahiptir. Bu belgelerin kullanici tarafindan ibraz edilmemesi durumunda oyuncunun kazançları bloke edilebilir. Bonus suistimali yapan ve tespit edilen üye hesaplarından, tüm kazançlı kuponlar iptal edilip (kazancı silinip ) sadece yatırılan ana para bakiyede kalacak şekilde işlem yapılacaktır.
 4. Galabet bu bonusu istediği zaman durdurma yada iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.
 5. Galabet genel bonus kuralları spor kayıp bonusu için geçerlidir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*