GALABET BLAST GIF ETKİNLİĞİ

Paylaşılan BLAST oyunun ne zaman patlayacağını en yakın tahmin eden 20 üyemize

15 Freespin

Kurallar ve Şartlar;

 1. Bu freespin tahmin etkinliğinde Netent Sağlayıcısı Street Fighter Oyunu için geçerlidir.
 2. Freespin ödülünün kullanımında herhangi bir çevrim, yatırım şartı ve kazanç sınırı bulunmamaktadır. Kazanmış olduğunuz freespinleri hesabınıza eklenmesi ile belirtilen sağlayıcı ve oyun da hemen kullanabilirsiniz.
 3. Freespin ödülünden yararlanmak için Twitter adresimizi takip etmeniz gerekmektedir.
 4. Freespin kazanmak için,
  • Paylaşılan gif de yer alan Blast oyununun ne zaman patlayacağını tahmin etmek,
  • Tahmin etkinliğinin tweetini retweet etmek,
  • En az 3 arkadaşınızı etiketleyip #Galabet ve #freespin #Blast #oranlarsendenyana  etiketlerini kullanmanız gerekmektedir.
 1. Freespin ödülünden yararlanmanız için 1 Ocak 2020’den itibaren en az 1 adet yatırımınız bulunması ve son işleminizin etkinlik bonusu olmaması gerekmektedir.
 2. Bu etkinlik 04.07.2020 15:30 tarihinde başlayıp, 04.07.2020 23:59’da sona erecektir. Ödül aktarımı etkinlik süresinin bitiminden itibaren 05.07 .2020 Pazar günü içerisinde gerçekleştirilecektir.

Ödül yükleme süreci zarfında Canlı Yardım hattını ve Twitter-Instagram uygulamalarındaki DM kısmını meşgul etmemeniz gerekmektedir.

 1. Galabet bu bonusu istediği zaman durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir. Bonusun kötüye kullanımı durumun da bonusu ve bonustan elde edilen kazancı geri alma hakkına sahiptir.
 2. Etkinlik zamanı tamamlandığında, paylaşılan GIF’ın tam video hali paylaşılarak, en yakın tahmin ederek kazananlar açıklanacaktır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*